درباره ما

درباره آرشا

با رقابتی تر شدن فضای اقتصاد جهانی در سال های اخیر، اغلب شرکت ها و صنایع برای بقای خود ، ملزم به افزایش بهره وری و سودآوری خود می باشند. از جمله گزینه های مطرح در این خصوص ، می توان به کاهش هزینه های تولید اشاره کرد که همواره جزء اهداف صنایع مختلف بوده است . یکی از راهکارهای کاهش هزینه های تولید، نگهداری مناسب از تجهیزات سایت تولیدی و افزایش عمر مفید آنها می باشد . دوره آموزشی بلبرینگ بیرینگ ها ( بلبریمنگ ها ، رولربیرینگ ها، ژورنال بیرینگ ها ، بیرینگ های خطی و ... ) جزء پرکاربردترین قطعات مکانیکی مورد استفاده در ماشین آلات و صنایع مختلف می باشند و داشتن شناخت کافی در زمینه مباحث مطرح در حوزه بیرینگ ها ، تأثیر قابل توجهی در استفاده بهینه از این بیرینگ ها و کاهش هزینه های صنایع مختلف خواهد داشت . متأسفانه با وجود حضور نیروی کار متخصص و تحصیل کرده در کارخانه های مختلف کشور ، شاهد عدم تسلط کافی این صنایع بر حوزه های مختلف بیرینگ ها از قبیل تأمین ، انبارداری ، نصب ، نگهداری و تعویض بیرینگ ها می باشیم که این امر، در طی سال های گذشته آسیب های اقتصادی متعددی را برای صنایع مختلف کشور ایجاد نموده است . با توجه به این و در راستای خدمت رسانی و رفع نیاز صنایع و کارخانه های مختلف کشور،شرکت آرشا اسپاد شایان ، اقدام به برگزاری دوره های آموزش تخصصی حوزه بیرینگ در محل شرکت های متقاضی می نماید . این دوره ها در قالب های مختلف و با سرفصل های متنوع ارائه می گردند و مخاطبین می توانند مطابق با اهداف و علایق خود ، هر یک از دوره های را انتخاب نمایند .

چرا ما؟
هر شرکتی مزیت ها و قابلیت هایی دارد که متفاوت از شرکت های رقیب است . در واقع مزیت رقابتی مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد یک شرکت است که اجازه نفوذ به بازارهای دلخواه و برتری به رقبا را برای آن شرکت فراهم می کند این شرکت همراه با خدماتی پایدار و همیشگی خود ؛ هیچ گاه در هیچ کاری تیم پشتیبانی ما از مسئولیت های خود کناره گیری نکرده است و تا پایان راه همراه با مشتری بوده ایم .

     

درباره آرشا اسپاد

نیازهای خود را با شرکت پیشرو در بازرگانی،تامین کنید.

 ما گوش میدهیم ،توصیه میکنیم و باهم خواسته شما را برآورده می کنیم کارفرماهای خوشحال و روابط صادقانه و مداوم ،همان چیزی است که ما برای آن تلاش میکنیم موفقیت امکان پذیر نیست مگر با اعتماد سازی
تامین کالا
0%
آموزش
0%
خدمات
0%
از تماس شما متشکریم.

شروع چت
کارشناس فروش
مهسا انصاری
+989383151758
چگونه می توانیم شما را همراهی کنیم؟